Link4 – Tanie i Szybkie Ubezpieczenia

Chcesz zadbać o swój komfort czuć się bezpiecznie i w razie nieprzewidzianych incydentów zyskać rekompensatę strat? Firma ubezpieczeniowa Link4 to obecnie jedna z najtańszych i najpewniejszych firm ubezpieczeniowych na rynku. Już teraz przestań się martwić o finanse w przypadku nieprzewidzianych okoliczności.

Usługi Link4

W ofercie biura ubezpieczeniowego do głównych usług należą ubezpieczenia: Auta, Domu, Wycieczki turystycznej oraz Polisa na Życie. Daje to możliwość zabezpieczenia się w każdym obszarze życia, a dodatkowo wszyscy klienci niezależnie od wieku znajdą dla siebie rozwiązanie. Koszty ubezpieczeń są niskie w porównaniu do jakości usług, jakie gwarantuje Link4. Ceny wszystkich usług można obliczyć na stronie internetowej za pośrednictwem dokładnych kalkulatorów ubezpieczeń. Obliczenie kosztów jest naprawdę proste, wystarczy wejść na stronę, otworzyć odpowiednią zakładkę i wpisać dane np. swojego samochodu. Podczas ubezpieczania auta warto przypomnieć sobie takie informacje jak: dane samochodu, ilość właścicieli, wyposażenie samochodu. Przez cały proces zakupu polisy klienta przeprowadza inteligentnie stworzona strona, która jest bardzo łatwa w obsłudze. Jednak w przypadku problemów zawsze istnieje możliwość zamówienia darmowej rozmowy telefonicznej i zasięgnięcie pomocy specjalisty.

Link4 Mama

Ubezpieczalnia zdaje sobie sprawę, jaką odpowiedzialnością i stresem obarczana jest mama. W związku z tym powstał specjalny pakiet Link4 mama, który rozumie, jaką pracę wkłada każda kobieta w wychowanie dziecka. To ubezpieczenia ma za zadanie zadbać o wszystkie mamy. Ta usługa gwarantuje wiele aspektów pomocy. Zadba o finansowy komfort matki, w razie przewidzianych okoliczności. Zagwarantuje pomoc prawnika, a nawet innych specjalistów jak np.: ślusarz, czy elektryk. Przy okazji pakiet obejmuje ubezpieczenie mieszkania od aż 23 losowych zdarzeń, a przy tym jest zabezpieczeniem przy ewentualnych rabunkach lub kradzieżach.
Pakiet Link4 Mama ma mnóstwo ciekawych opcji, które można dopasować w zależności od potrzeb.

Link4 Biznes

Ubezpieczalnia dba również o małe i średnie przedsiębiorstwa. W związku z tym powstał specjalny pakiet, który zapewni bezpieczeństwo finansowe przedsiębiorcom. Ubezpieczalnia za pośrednictwem jednej polisy zagwarantuje ubezpieczenie całego majątku firmy ubezpieczenie OC. Warto wspomnieć o szerokim zakresie usług assistance i pomocy prawnej, w tym doradztwie podatkowym. Dzięki takim usługom przedsiębiorcy nie muszą martwić się o nieprzewidziane wypadki i skupić się na rozwoju swojej firmy.